Zapraszamy wszystkich chętnych, zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych do udziału w treningach. Zapewniamy sprzęt sportowy (rakietki, lotki). Zajęcia prowadzone przez instruktorów sportu.

Aktualności
Udany występ zawodników STB Energia w Policach.
17.02.2019
W dniach 16-17 lutego 2019r., w Policach k/Szczecina, odbył się XXI Ogólnopolski Turniej Badmintona Babolat Cup. W turnieju wzięło udział 140 zawodników, w tym wielu z Niemiec. Nasz klub na turnieju reprezentowali: Barbara Jaskólska, Danuta Foryta, Iwona Ostrowska i Jacek Osadnik.
Nasza para deblowa Barbara Jaskólska z Danutą Foryta wywalczyła złoto, w grze podwójnej kobiet, w kategorii WD 45+. Barbara Jaskólska z Piotrem Chrzęszczykiem (z Pszczyny) zdobyli złoto, w grze mieszanej XD 45+. W grze mieszanej XD 50+, złote medale wywalczyli Danuta Foryta z Beno Raj (Niemcy), a Iwona Ostrowska z Markiem Stećko (ze Szczecina) zajęli 3 miejsce w tej kategorii. Jacek Osadnik zdobył brązowy medal w grze pojedynczej mężczyzn , w kategorii MS 60+.
Gratulacje za zdobyte medale, oraz podziękowania za reprezentowanie klubu STB Energia na turnieju.