Zapraszamy wszystkich chętnych, zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych do udziału w treningach. Zapewniamy sprzęt sportowy (rakietki, lotki). Zajęcia prowadzone przez instruktorów sportu.

Aktualności
Udany początek sezonu 2008/2019 Lublinieckich badmintonistów
9.09.2018
W dniu 8 września, 2018 w Hali Sportowej Lublinieckiego Liceum im. Adama Mickiewicza odbył się pierwszy, sezonie 2018/2019, Kwalifikowany Turniej Badmintona Seniorów. W turnieju wzięło udział 95 zawodników. Oprócz najlepszych zawodników z Polski , w turnieju wzięli udział badmintoniści z Austrii, Niemiec i Francji. Nasz klub na turnieju reprezentowało 9 zawodników: Barbara Jaskulska. Sonia Wachowska. Iwona Ostrowska, Elżbieta Kołtuńska, Jacek Osadnik, Andrzej Turowski, Grzegorz Pradela, Bogdan Kołtuński i Wojciech Borzęcki.
Nasi zawodnicy wywalczyli na turnieju 12 medali, w tym 2 złote, 7 srebrnych i 3 brązowe. Szczegółowe wyniki na stronie : https://www.tournamentsoftware.com/sport/winners.aspx?id=CB2C1AB2-5195-4C8C-8FB8-BD43CD0CD306
Otwarcia
turnieju dokonała Wiceburmistrza Miasta Lublińca pani Anna Jonczyk-Drzymała. Zawodnicy minutą ciszy uczcili pamięć zmarłego tragicznie zawodnika naszego klubu : Janka Kaczmarczyka. Zawody odbyły się w sportowej atmosferze., chociaż ostatnie gry rozgrywane odbyły w późnych godzinach wieczornych.
Podziękowania dla zawodników za reprezentowanie naszego klubu na zawodach oraz gratulacje za zdobyte puchary.Komentarze

Dodaj swój komentarz...Nick: [ Zaloguj się (opcja) ]
Email:

Jeśli nie jesteś w stanie przeczytać tej wiadomości, odśwież stronę
Kod z obrazka:


Twój komentarz...

Więcej

Maksymalna długość to: 1020 znaków
News management powered by Xpression News