Zapraszamy wszystkich chętnych, zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych do udziału w treningach. Zapewniamy sprzęt sportowy (rakietki, lotki). Zajęcia prowadzone przez instruktorów sportu.

Aktualności
Turniej seniorów Hasta La Vista Cup 2019 we Wrocławiu
21.10.2018
20 października, w kompleksie sportowym Hasta La Vista, we Wrocławiu, odbył się kolejny ogólnopolski., kwalifikowany turniej badmintona seniorów. W turnieju wzięło udział 158 zawodników. Nasz klub na turnieju reprezentowali: Sonia Wachowska. Barbara Jaskólska, Iwona Ostrowska, Wojciech Borzęcki, Jacek Osadnik, Grzegorz Pradela i Andrzej Turowski.
Zawodnicy STB Energia Lubliniec, wywalczyli na turnieju 6 medali.
Złoto w grze podwójnej mężczyzn MD 50+ wywalczyli: Andrzej Turowski z Grzegorzem Pradela. Sonia Wachowska z Barbarą Jaskólską zdobyły srebrne medale w grze podwójnej kobiet WD 45+. Trzecie miejsce w grze mieszanej XD 50+ zajęła nasza para Iwona Ostrowska i Grzegorz Pradela.
Oprócz kategorii wiekowych 55+, na turnieju stawiła się czołówka polskich zawodników, którzy walczą o prawo reprezentowania Polski na Mistrzostwach Świata, które odbędą się w Katowicach, w dniach 4-11 sierpnia 2019 roku.
Gratulujemy zdobytych medali i dziękujemy naszym zawodników, za reprezentowanie klubu STB Energia Lubliniec na turnieju.Komentarze

Dodaj swój komentarz...Nick: [ Zaloguj się (opcja) ]
Email:

Jeśli nie jesteś w stanie przeczytać tej wiadomości, odśwież stronę
Kod z obrazka:


Twój komentarz...

Więcej

Maksymalna długość to: 1020 znaków
News management powered by Xpression News